Automatyczne taśmowe Smycze dla psów Flexi 10m

4,6 z 107416 opinii
Kupujesz smycz dla swojego pupila? Zwróć uwagę na kilka jej właściwości, od których będzie zależeć komfort zarówno twój, jak i twojego psa podczas wspólnych spacerów.

Możesz zdecydować się na zakup klasycznej smyczy zakończonej z jednej strony rączką, a z drugiej karabińczykiem. Kolejna opcja to wybór smyczy regulowanej, na której znajdują się karabińczyki do zmiany jej długości. Wygodne rozwiązanie dla zdyscyplinowanych psów to zakup smyczy automatycznej, która daje zwierzęciu największą swobodę, a po przyciśnięciu guzika można zablokować jej długość.

W sklepach znajdziemy również specjalistyczne produkty dla osób, które zabierają swoje psy na jogging - taka smycz nie jest przez właściciela trzymana, lecz mocowana na wysokości swoich bioder. Możesz zdecydować się również na zakup ozdobnej, kolorowej smyczy w oryginalne wzory, takiej zrobionej z naturalnej skóry, a nawet ozdabianej kryształkami.

Duży wybór smyczy i szelek dla psów i kotów znajdziesz na Ceneo.pl.
    • Automatyczne taśmowe

Smycze dla psów

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Długość

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jaką smycz i obrożę należy wybrać dla swojego psa? Poprzednie Następne

Jaką smycz i obrożę należy wybrać dla swojego psa?

Jako miłośnik psów na pewno wiesz jak ważna jest smycz i obroża. Jednak jak wybrać najlepsze psie akcesoria aby odpowiadały naszemu pupilowi? W tym poradniku znajdziesz porady i wskazówki, którymi należy się kierować przy wyborze akcesoriów dla każdego czworonoga.

Najlepsze zabawki dla psa. Jakie wybrać? Poprzednie Następne

Najlepsze zabawki dla psa. Jakie wybrać?

Istnieje kilka czynników, które powinniśmy uwzględnić, wybierając zabawki dla psa. Pierwszy to wiek czworonoga – dla szczeniaka, czy psa starszego powinniśmy wybrać gadżety z miękkich materiałów, które nie uszkodzą ich zębów.

Pies w samochodzie — jak przygotować się do długiej podróży? Poprzednie Następne

Pies w samochodzie — jak przygotować się do długiej podróży?

Podróż z psem wymaga od jego właścicieli odpowiedniego przygotowania. Jeśli wybieramy się w długą trasę bezsprzecznie powinniśmy pomyśleć o komforcie i bezpieczeństwie naszego pupila.

Jak biegać z psem? Poprzednie Następne

Jak biegać z psem?

Dowiedź się, jak przygotować psa do treningu biegowego oraz jakie akcesoria powinieneś ze sobą zabrać.

Kaganiec – obowiązkowy czy zbędny? Przegląd kagańców Poprzednie Następne

Kaganiec – obowiązkowy czy zbędny? Przegląd kagańców

Opinie na temat wyprowadzania psów bez kagańców w miejscach i środkach transportu publicznego są podzielone. Najlepiej jednak przyjrzeć się przepisom prawa miejscowego regulującym tę kwestię. A jeśli już zamierzamy kaganiec kupić, to jaki? Sprawdź.

Producent: Flexi Długość: 10m Usuń wybrane filtry