Noże i akcesoria Boker

4,6 z 107416 opinii
Jedno z podstawowych narzędzi w kuchni, warsztacie czy w trakcie survivalu stanowi nóż. Na pierwszy rzut oka to prymitywne w swojej budowie akcesorium, dlatego jego kupno wydaje się być najprostszym zadaniem. W rzeczywistości okazuje się ono jednak nieco bardziej skomplikowane. Najpierw powinniśmy się bowiem dokładnie zastanowić, do czego nóż zostanie przeznaczony. Na rynku dostępne są noże składane i ze stałą głownią, która może przybierać najróżniejsze kształty w zależności od zastosowania. W obiegu funkcjonuje wiele profili głowni. Do najpopularniejszy należy spike (w kształcie spłaszczonego trójkąta z ostrym czubkiem), wykorzystywany w nożach codziennego użytku czy clip point (ze względu na krzywiznę grzbietu ostrza sprawdza się w przebijaniu) stosowany w nożach roboczych, myśliwskich i bojowych. Istotny przy wyborze jest także materiał użyty do wykonania noża oraz kształt rękojeści. Wybór odpowiedniego noża znacznie ułatwiło Ceneo.pl. Porównywarka przygotowała bowiem szeroką ofertę różnego typu noży, a także akcesoriów (między innymi kamieni do ostrzenia). Wśród propozycji znalazły się produkty takich producentów jak Opinel, Boker, Cold Steel, CRKT czy Gerber w doskonałych cenach.

Noże i akcesoria

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Militarna nutka w kobiecej szafie Poprzednie Następne

Militarna nutka w kobiecej szafie

Wojskowy ubiór jest wzorem funkcjonalności oraz wytrzymałości. Na szczęście, najpopularniejsze sklepy proponują rzeczy w stylu militarnym, które odznaczają się bardziej estetyczną formą. Najlepszy przykład stanowią parki i kurtki, które wykorzystasz podczas chłodniejszych, deszczowych dni. Buty w stylu militarnym to również świetna inwestycja. Nie dość, że pasują do wszystkiego to są niesamowicie wygodne.

Ubiór w stylu militarnym Poprzednie Następne

Ubiór w stylu militarnym

Styl militarny wdarł się w ostatnich latach na salony. W sklepach bez problemu odnajdziemy przeróżne kobiece ubrania moro. Panie coraz chętniej sięgają po wojskowy wzór, który pojawia się m. in. na kurtkach, spodniach, czy nawet szpilkach.

Najskuteczniejsze akcesoria do samoobrony Poprzednie Następne

Najskuteczniejsze akcesoria do samoobrony

Niekiedy jesteśmy zmuszeni do zastosowania samoobrony. Nie są to przyjemne sytuacje, ale niestety się zdarzają. W niniejszym poradniku przedstawaimy najskuteczniejsze akcesoria, które pozwolą nam obronić się przed napastnikiem.

Sprzęt survivalowy — jaki wybrać? Poprzednie Następne

Sprzęt survivalowy — jaki wybrać?

Survival może być wspaniałą przygodą. Przetrwanie w trudnych warunkach uzależnione jest jednak w dużej mierze od posiadania odpowiedniego sprzętu. W niniejszym poradniku podpowiadamy wam, jakie rzeczy powinniście nabyć przed sprawdzeniem na własnej skórze, czym jest survival.

Producent: Boker Usuń wybrane filtry