Klocki dla dzieci

4,7 z 113657 opinii
Klocki dla dzieci to zabawki, którymi z pewnością bawił się kiedyś każdy z nas. Bawili się również nasi rodzice i dziadkowie. Są to bardzo rozwijające zabawki, pobudzają umysł do pracy i uruchamiają wyobraźnię. Różne rodzaje klocków dostosowane są do wieku dziecka, zgodnie z jego aktualnymi możliwościami. W związku z tym, dla dzieci w każdym w wieku, zabawa klockami to wartościowo spędzony czas. Małe dzieci ćwiczą swoje rączki i poznają podstawowe zasady fizyki, natomiast starsze dzieci mogą tworzyć już bardziej rozbudowane konstrukcje.

Klocki drewniane

Uważa się, że klocki drewniane są najbardziej rozwijające. Zestaw kwadratów, prostokątów i trójkątów, wymaga o wiele większego wysilenia wyobraźni, by zbudować z nich coś na kształt budowli. Klocki z drewna, dobrze znane starszym pokoleniom, stają się obecnie coraz bardziej popularne. W związku z tym, powstają ich różne wersje w różnych kształtach. Można z nich teraz również tworzyć profesjonalne postacie, pociągi lub zamki. Sprawdzą się też dla małych dzieci, podczas nauki otaczającego ich świata. Mogę mieć namalowane różne elementy, takie jak np. zwierzątka. A więc podczas układania klocków, można również uczyć dziecko nazw lub odgłosów. Można to doskonale wykorzystać podczas nauki mówienia. Starsze dzieci mogą podczas zabawy powtarzać alfabet lub uczyć się cyfr. Jest to idealny prezent edukacyjny dla dziecka w każdym wieku.

Klocki Lego

Oferta klocków Lego jest ogromna. Każdego roku produkowane są nowe rodzaje, związane często z popularnymi animacjami lub grami. Lego to nowoczesna wersja klocków drewnianych. Ilość elementów sprawia, że można tworzyć z nich bogate konstrukcje. Jest to świetna zabawa nie tylko dla dzieci, wśród wielbicieli klocków Lego są również osoby dorosłe. W ofercie klocków znajdziemy różne rodzaje przeznaczone dla różnych kategorii wiekowych. Dla małych dzieci, będą to podstawowe wersje, dużych elementów, by uniknąć połknięcia ich przez dziecko. Lego Duplo będą idealne dla przedszkolaków. Z ich pomocą mogą budować swoje pierwsze samochody, domy lub samoloty. Dla starszych dzieci wybór jest praktycznie nieograniczony. Mogą zbudować superszybkie pociągi, statki, wieżowce, a nawet całe metropolie. Jest to świetna zabawa na długie tygodnie, gdyż wciąż można przebudowywać konstrukcje i tworzyć nowe wersje. Może w niej uczestniczyć cała rodzina, nawet dorośli nie powinni się przy tym nudzić. Tworzone są wersje klocków związane z motywami dobrze znanymi również rodzicom. Lego Minecraft, Star Wars, Batman i wiele innych, nawiązują to znanych już od lat filmów i gier. Można również tworzyć słynne budowle z miast całego świata. W tym celu warto zakupić klocki z wersji Lego Architecture.

Klocki Cobi

Cobi jest największym polskim producentem klocków. Podobnie jak klocki Lego, są one dostępne w wielu kształtach i umożliwiają tworzenie skomplikowanych konstrukcji. Począwszy od wojskowych samolotów i czołgów, przez pirackie statki, po profesjonalne wozy strażackie i policyjne. Klocki Cobi zajmą na długi czas naszą pociechę. Urozmaicą również czas spędzony razem z rodziną, gdyż jak najbardziej może to być świetna rozrywka dla dużych i małych. Dla mniejszych dzieci odpowiednie będą zestawy z dużymi klockami, np. klocki Psi Patrol.Klocki to jeden z najlepszych prezentów jakie można sprawić dziecku. Rozwiną one jego wyobraźnię i zapewnią edukacyjną zabawę na długie miesiące. Dziecko w każdym wieku może czerpać z nich korzyść. Są również świetną rozrywką dla całej rodziny, która może wspólnie i kreatywnie spędzać czas. Bogaty wybór umożliwia tworzenie wciąż nowych konstrukcji i dobudowywanie nowych części do tych już istniejących. Jest to niekończąca się zabawa, która wprawi w zachwyt pociechę w każdym wieku. Dorośli również mogą powrócić do sentymentalnych lat dziecięcych i poczuć się jak dziecko. Skorzystajmy więc z tej okazji.

Klocki dla dzieci - Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Przeznaczenie

Wiek dziecka

Rodzaj

Bohater

Popularne serie

Ilość elementów

-

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Klocki - opinie

z 282