Filtry nakranowe i podzlewozmywakowe UST-M

4,5 z 50531 opinii
W zależności od ujęcia woda kranowa może różnić się smakiem, kolorem czy nawet zapachem. Wpływa na to poziom chloru używanego w wodociągach do uzdatniania. Często zdarza się, że jego zapach jest na tyle silny, że woda użyta w kuchni kompletnie psuje smak potraw czy napojów. Co więcej, spożywanie go z wodą nie pozostaje obojętne na nasze zdrowie. Nie musimy być jednak skazani na tzw. kranówkę. Wystarczy, że w zestawie armatury do kuchni znajdzie się niewielki filtr nakranowy lub podzlewozmywakowy. W pierwszym filtracja odbywa się pod ciśnieniem płynącej wody, dlatego od razu możemy cieszyć się efektem tego procesu. Jego zaletą jest także niezwykle prosty montaż. Jeśli zależy nam na tym, by w pełni ukryć urządzenie, można wybrać filtr podzlewozmywakowy. W przypadku zakupu tego rodzaju filtra zazwyczaj montowany jest oddzielny kran dla wody przefiltrowanej. Poprawić jakość wody mogą także jonizatory wytwarzające wodę alkaliczną, która poprawia samopoczucie przywracając w organizmowi równowagę kwasowo-zasadową. Inną kategorią problemu jest twarda woda, która powoduje zwiększenie zużycia detergentów dla odpowiedniego efektu. Można poradzić sobie z tym problemem dzięki stacjom uzdatniania wody. Najnowsze zmiękczacze wody zmniejszają zużycie środków czystości nawet o połowę. Woda jest dla nas nie tylko kluczowym składnikiem diety, ale także podstawowym środkiem higieny. Warto zatem zadbać o jej doskonałą jakość. Z pomocą przyszła porównywarka Ceneo.pl, która przygotowała propozycje takich producentów jak Aquaphor, ATLAS FILTRI, Aquafilter, BWT czy Brita.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Producent: UST-M Usuń wybrane filtry
Ust-M Filtr Wody Emi Napisz opinię / Zadaj pytanie

Uzdatniacz wody dostosowany do wkładów 10"! Filtr Emi umożliwia oczyszczenie wody z różnego rodzaju zanieczyszczeń i produktów przemiany materii. Można go zamontować bezpośrednio na rurze doprowadzającej wodę, również kilka sztuk jedna za drugą, a każda obudowa będzie mieć inny wkład ...

Ust-M Filtr Węglowy Napisz opinię / Zadaj pytanie

Filtr węglowy 10" pasujący do filtra wody 438-008. Filtr zawiera aktywny węgiel, który usuwa zapachy/smaki oraz oczyszcza wodę z metali ciężkich i ołowiu. Wydajność filtrowania na cały cykl życia produktu to około 10 000 l.

Ust-M Filtr Bawełniany Napisz opinię / Zadaj pytanie

Filtr bawełniany 10" odpowiedni do filtra wody 438-008. Filtr jest wykonany z przędzy polipropylenowej i usuwa przebarwienia, rdzę, piasek oraz inne większe zanieczyszczenia. Wydajność filtrowania na cały cykl życia produktu to około 14 000 l.

Ust-M Filtr Bawełniany 438010 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Filtr bawełniany 10" odpowiedni do filtra wody 438-008. Filtr jest wykonany z przędzy polipropylenowej i usuwa przebarwienia, rdzę, piasek oraz inne większe zanieczyszczenia. Wydajność filtrowania na cały cykl życia produktu to około 14 000 l.

Ust-M Filtr Żelaza Napisz opinię / Zadaj pytanie

Filtr żelaza 10" pasujący do filtra wody 438-008. Usuwa związki żelaza i manganu, co poprawia zapach/smak wody i chroni przedmioty ceramiczne przed plamami z rdzy. Wydajność filtrowania na cały cykl życia produktu to około 2000 l.

Ust-M Filtr Zmiękczający Napisz opinię / Zadaj pytanie

Filtr zmiękczający 10” pasujący do filtra wody 438-008. Filtr zmiękcza wodę (usuwa twardość wody), poprawia jej smak i chroni przed osadami z kamienia. Obudowa filtra jest wykonana z polipropylenu i wypełniona złożem jonowymiennym, które zamienia jony magnezu i wapnia w wodzie w jony ...